Raspored kvalifikacionog turnira za Kup Srbije – 2003 i mlađi

 

Kvalifikacioni turniri za Kup Srbije 2017/18, za kategoriju igrača 2003. godište i mlađi, odigraće se:

1. SC Banjica (Grupa A) u period od 02.12. do 10.12.2017.godine

2. SC Milan Gale Muškatirović (Grupa B) u periodu od 15.11. do 26.11.2017. godine.

Vaterpolo savez Srbije je usvojio propozicije Kupa Srbije za mlađe kategorije u sezoni 2017/18.  Bitna izmena u odnosu na prethodne sezone  je što će na finalnom turniru učestvovati šest ekipa.

Predstojeći kup igraće se u tri faze: Kvalifikacioni turnir, polufinalni turnir i finalni turnir.

Grupa A

  1. Partizan 1
  2. Zemun
  3. Banjica
  4. Singidunum
  5. Partizan 2
  6. Beograd
  7. Novi Beograd 011 1

 

Raspored utakmica:

I kolo | Subota | 02.12.2017.

Zemun – Novi Beograd 011 1

Banjica – Beograd

Singidunum – Partizan 2

Slobodan: Partizan 1

 

II kolo | Nedelja | 03.12.2017.

Beograd – Singidunum

Novi Beograd 011 1 – Banjica

Partizan 1 – Zemun

Slobodan: Partizan 2

 

III kolo | Nedelja | 03.12.2017.

Banjica – Partizan 1

Singidunum – Novi Beograd 011 1

Partizan 2 – Beograd

Slobodan: Zemun

 

IV kolo | Subota | 09.12.2017.

Novi Beograd 011 1 – Partizan 2

Partizan 1 – Singidunum

Zemun – Banjica

Slobodan: Beograd

 

V kolo | Subota | 09.12.2017.

Singidunum – Zemun

Partizan 1 – Partizan 2

Beograd – Novi Beograd 011 1

Slobodna: Banjica

 

VI kolo | Nedelja | 10.12.2017.

Partizan 1 – Beograd

Zemun – Partizan 2

Banjica – Singidunum

Slobodan: Novi Beograd 011 1

 

VII kolo | Nedelja | 10.12.2017.

Partizan 2 – Banjica

Beograd – Zemun

Novi Beograd 011 1 – Partizan 1

Slobodan: Singidunum

 

Grupa B
1. Crvena Zvezda
2. Taš
3. TENT
4. Stari Grad
5. Novi Beogard 011 2
6. Vračar
7. Beograd 2

Raspored utakmica:


I kolo | Sreda | 15.11.2017.

20:00 | Taš – Vračar
21:00 | Stari Grad – Novi Beograd 011 2
22:00 | TENT – Beograd 2
Slobodna: Crvena Zvezda

II kolo | Petak | 17.11.2017.
09:00 | Beograd 2 – Stari Grad
10:00 | Vračar – TENT
11:00 | Crvena Zvezda – Taš
Slobodan: Novi Beograd 011 2

III kolo | Subota | 18.11.2017.
20:00 | TENT – Crvena Zvezda
21:00 | Stari Grad – Vračar
22:00 | Novi Beograd 011 2 – Beograd 2
Slobodan: Taš

IV kolo | Nedelja | 19.11.2017.
18:50 | Vračar – Novi Beograd 011 2
19:50 | Crvena Zvezda – Stari Grad
20:50 | Taš – TENT
Slobodan: Beograd 2

V kolo | Sreda | 22.11.2017.
20:00 | Stari Grad – Taš
21:00 | Novi Beograd 011 2 – Crvena Zvezda
22:00 | Beograd 2 – Vračar
Slobodan: TENT

VI kolo | Subota | 25.11.2017.
18:00 | Crvena Zvezda – Beograd 2
19:00 | Taš – Novi Beograd 011 2
20:00 | TENT – Stari Grad
Slobodan: Vračar

VII kolo | Nedelja | 26.11.2017.
09:00 | Novi Beograd 011 2 – TENT
10:00 | Beograd 2 – Taš
11:00 | Vračar – Crvena Zvezda
Slobodan: Stari Grad